Major Lazer i Tove Lo w imprezowej Narnii - voxmusic.tv - oficjalna strona internetowa telewizji VOX Music
2018-10-08

Major Lazer i Tove Lo w imprezowej Narnii

0

„Blow That Smoke” to singiel promujący kompilację Major Lazer Essentials. Na płycie pojawiły się duety z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, MØ, Travis Scott, Ariana Grande, Quavo, Nicki Minaj, Sean Paul i wielu innych. Czas na zupełnie świeży teledysk!

- Kiedy skończyliśmy nagrywać piosenkę, Wes zapytał, czy mam jakieś śmieszne pomysły na teledysk. I wtedy przyszła mi do głowy koncepcja imprezowej Narnii. Ucieszyłam się, że cały zespół zgodził się na to. Reżyserski duet DAD również przystał na pomysł, przeprowadziliśmy wiele inspirujących rozmów. Myślę, że w klipie idealnie udało nam się oddać przesłanie piosenki - słodką ucieczkę od przyziemnych spraw - opowiadała Tove Lo.


DAD dodali: - Od samego początku zależało nam, by była to historia o wyobraźni, ucieczce, poczuciu przynależności, muzyce i rozrabianiu. Praca z artystami, którzy przykładają dużą wagę do wizualnego aspektu twórczości, jest naprawdę odświeżająca. Od razu łatwiej nam tworzyć. Tove Lo bardzo zaimponowała nam swoją pasją do projektu. Próby taneczne, kilka dni zdjęciowych, nurkowanie - ona i Major Lazer wykazali się olbrzymim zaangażowaniem w cały projekt. Mamy nadzieję, że nasza kolorowa ucieczka przypadnie wszystkim do gustu.

Major Lazer pracuje nad czwartym albumem, którego premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

Komentarze